Yhteystiedot

Polku onnellisen ihmisen kotiin rakennetaan yhteistyössä.

LVI-Trio Oy

Laurintie 136
01400 Vantaa

Vaihde & päivystys: (09) 838 6450

info@lvi-trio.fi

Y-tunnus 0631725-2

Ajo ohjeet

Sähköpostit muotoa:

etunimi.sukunimi@lvi-trio.fi

Onnellisia koteja tekemässä

Aki Kettunen

Työpäällikkö

0400 617 914

aki.kettunen@lvi-trio.fi

Juho Merikanto

Vastaava mestari RI

044 773 8742

juho.merikanto@lvi-trio.fi

Jari Ruuskanen

Vastaava mestari RI

040 533 2726

jari.ruuskanen@lvi-trio.fi

Matti Kankaansyrjä

Rakennustyöt

040 504 3156

matti.kankaansyrja@lvi-trio.fi

Teemu Kallio

Linjasaneeraukset

040 511 1570

teemu.kallio@lvi-trio.fi

Janne Louho

IV-nuohous ja sisäilma-asiat

040 565 1042

janne.louho@lvi-trio.fi

Matti Eskola

IV-urakointi

0400 458 179

matti.eskola@lvi-trio.fi

Juho Kettunen

Keskisuuret urakat- ja erikoistyöt

040 578 4339

juho.kettunen@lvi-trio.fi

Akseli Lind

LV-huolto ja korjaustyöt

040 574 4335

akseli.lind@lvi-trio.fi

Jan-Erik Mattsson

IV-huolto- ja korjaustyöt

044 721 1949

jan-erik.mattsson@lvi-trio.fi

Jouko Ahorinta

LVI-työt henkilöasiakkaille

044 782 9791

jouko.ahorinta@lvi-trio.fi

Petri Kähkönen

Keskisuuret urakat- ja erikoistyöt

040 724 0250

petri.kahkonen@lvi-trio.fi

Joni Stoor

LV-huolto ja korjaustyöt

040 194 9951

joni.stoor@lvi-trio.fi

Ville Niemi

LV-huolto ja korjaustyöt

040 350 5041

ville.niemi@lvi-trio.fi

Anssi Lehtinen

Maarakennustyöt

044 775 7933

anssi.lehtinen@lvi-trio.fi

Aki Säkkinen

Vahinkokartoitukset ja kuivaustyöt

044 779 0127

aki.sakkinen@lvi-trio.fi

Johto ja hallinto

Riika Oinonen

HR-asiantuntija

044 763 6107

riika.oinonen@lvi-trio.fi

Joel Saarnio

Kehitysjohtaja

040 413 0092

joel.saarnio@lvi-trio.fi

Anneli Sartesuo

Laskutus

09 838 64517

anneli.sartesuo@lvi-trio.fi

Raili Kauhanen

Osto- ja myyntireskontra

09 838 64516

raili.kauhanen@lvi-trio.fi

Markku Kauhanen

Hallituksen puheenjohtaja

0400 402 060

markku.kauhanen@lvi-trio.fi

Kosti Kerve

Toimitusjohtaja

050 379 2270

kosti.kerve@lvi-trio.fi

Martti Saarnio

Toimitusjohtaja

0400 617 913

martti.saarnio@lvi-trio.fi

Aki Kettunen

Työpäällikkö

0400 617 914

aki.kettunen@lvi-trio.fi