Taloyhtiön päättäjille ja ammattilaisille

Täyden palvelun linjasaneeraus 30 vuoden kokemuksella LVI-Triolta. Myös KVR-remonttina.

Palvelun mitalla parempaa korjausrakentamista

Meiltä löydät koko korjausrakentamisen repertuaarin aina linjasaneerauksista ja laajoista urakoista pieniin ja nopeisiin korjaustöihin sekä talotekniikan huoltoon.

Asiakkaidemme tyytyväisyys kertoo huolellisesta työjäljestä ja sujuvasta projektijohtamisesta – asioista, joita olemme kehittäneet 30 vuoden ajan. Meille onnistumisen mittareita ovat tilaajan tyytyväisyys, asukkaan onnellisuus ja tiimin työnilo.

Palvelun kohdalta löydät myös yhteyshenkilön tiedot. Tarvittaessa palvelemme kellon ympäri päivystysnumerossa:

09 838 6450

Nyt haluamme kuulla sinun tilanteestasi!

Triolaiset selvästi välittävät ja pystyvät hyppäämään asukkaan saappaisiin. Triolaiset hoitavat yhteydenpidon sekä meihin että asukkaaseen päin kiitettävästi. Se vähentää epätietoisuutta asukkaissa sekä meidän työkuormaamme, kun asukas saa tiedon remontin etenemisestä suoraan tekijältä.

- Aki Heiskanen, tekninen isännöitsijä, Roihuvuoren Lämpö Oy

Ota yhteyttä

Kysy lisää tai pyydä tarjous, niin katsotaan tilanne yhdessä. Käymme mielellämme ilmaisella kartoituskäynnillä.

Aki Kettunen

Keskisuuret urakat ja erikoistyöt

0400 617 914

aki.kettunen@lvi-trio.fi

Jari Ruuskanen

Huolto ja korjaustyöt, rak

040 533 2726

jari.ruuskanen@lvi-trio.fi

Janne Louho

IV-nuohous ja sisäilma-asiat

040 565 1042

janne.louho@lvi-trio.fi

Matti Eskola

IV-urakointi

0400 458 179

matti.eskola@lvi-trio.fi

Akseli Lind

LV-huolto ja korjaustyöt

040 574 4335

akseli.lind@lvi-trio.fi

Jan-Erik Mattsson

IV-huolto- ja korjaustyöt

044 721 1949

jan-erik.mattsson@lvi-trio.fi

Jussi Laakso

Jussi Laakso

Vahinkosaneeraukset ja kuivaustyöt

044 739 9277

jussi.laakso@lvi-trio.fi

Tomi Leino

Tomi Leino

IV-nuohous- ja säätötyöt

044 767 6881

tomi.leino@lvi-trio.fi